8.8 C
Prizren
E premte, 19 Prill, 2024

Demaçi: Veç po i këqyri!

Adem DemaciVeprimtari i çështjes kombëtare, Adem Demaçi, nuk ka dashur të komentojë zgjedhjen e Isa Mustafës, si kryetar i Kuvendit të Kosovës dhe zhvillimet e sotme në legjislativ.

I kontaktuar, ai nuk ka dashur të flasë për këtë, duke vlerësuar se dëshiron t’i shoh ende zhvillimet e fundit.

“Po kam qejf ende me i pa këto zhvillimet, nuk dua t’i komentojë njëherë”, ka thënë Demaçi. /Indeksonline/

 

Më Shumë

Tre ndeshje interesante luhen sot në Superligë, sytë te Ballkani dhe Drita

Tre ndeshje interesante do të zhvillohen sot, në kuadër të xhiros së 29-të në Superligën e Kosovës në futboll. Sfida kryesore e ditës së shtune...

Hysni Temaj, luftëtari i lirisë që ia kthehu krenarin kombit

25 vjet nga rënia e dëshmorit Hysni Sylë Temaj Hysni Sylë Temaj, u lind më 15.11.1976 në fshatin Kushnin të Hasit, që shtrihet rrëzë maleve...

Lajmet e Fundit