7.8 C
Prizren
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

Digjet fabrika e mobileve mbi 1 mijë m2 në periferi të Prizrenit

Një fabrikë e madhe e mobileve është kapluar nga zjarri e cila ndodhet në periferi të Prizrenit. Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e ngjarjes.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë rajonale të Prizrenit, Shaqir Bytyqi.

“Ka ndodhur një zjarr në një mobileri të madhe në periferi të Prizrenit. Mbi 1 mijë m2 i ka mobilieria, policia është në vendngjarje. Deri më tani nuk raportohet për të lënduar”, tha Bytyqi për Express.

Më Shumë

Nis asfaltimi i dy rrugëve në Prizren

Ka filluar asfaltimi i rrugëve “Trepetic-Petrovë” dhe “Serbicë-Smaq” në Komunën e Prizrenit. Fllimin e punimeve nga afër e kanë parë kryetari i Prizrenit, Shaqir...

Totaj shpreh ngushëllime për vdekjen tragjike të futbollistit të Trepçës ’89

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka shprehur ngushëllimet e tij klubit Trepça 89, familjes dhe shokëve të futbollistit të ri nga Mitrovica,...

Lajmet e Fundit