5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

Digjet një shtëpi në fshatin Medvec, lëndohet një person

Një shtëpi për shkaqe ende të panjohura është përfshirë nga zjarri në fshatin Medvec të Prizrenit, ditën e djeshme, raporton PrizrenPress

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh bënë të ditur se si pasojë e zjarrit lëndime trupore ka pësuar një person i cili në momentin e shpërthimit të zjarrit ndodhej në shtëpi.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Sipas policisë, një dhomë e shtëpisë është djegur në tërsi.

Rasti vazhdon të hetohet./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Flamuri dhe qeni

Ben Blushi Duhet të ketë shumë raste në histori kur qeni ka ngrënë flamurin. Nga natyra qentë kërkojnë gjithmonë të kapin diçka që qëndron më lart...

Kur Putin ‘spiunonte’ dy artistët protestues në vitin 1976

Agjencia investigative ruse “Meduza” ka publikuar informacione të reja në lidhje me jetën e hershme profesionale të presidentit Vladimir Putin gjatë kohës kur punonte...

Moti për sot

Lajmet e Fundit