3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Ditë me shi sot në Kosovë

Në Kosovë sot do të mbajë mot me shi.

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale do të shënojnë vlera pozitive, ndërsa maksimalet e ditës do të shënojnë ulje në krahasim me ditën e martë.

Do të  fryjë erë kryesisht nga jugu dhe verilindja  me shpejtësi 1-7 m/s.

Më Shumë

Haaland fiton 426 mijë euro në javë, City dëshiron t’ia rinovojë kontratën dhe ta bëjë lojtarin më të paguar në Angli

Manchester City dëshiron ta bëjë sulmuesin e tij Erling Haaland lojtarin më të paguar në Premier League duke i dhënë atij një pagë prej...

Drejtqëndrimi yt

Sahit Osmani Ishe një hap a dy para vetes, Arrite ta njohësh të dijes lartësi. Padashur u gjete në shkretëtirën e gënjeshtrës, Nuk u mashtrove Nga përmasat e saj...

Lajmet e Fundit