1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Ditëlindje e veçantë për Big Basta, ja urimi i Vesës

Ditelindje-Big BastaKëngëtarja e suksesshme nga Prishtina, Vesa Luma, po jeton një lidhje të bukur dashurie me kantautorin Big Basta. Dy artistët që u takuan në një spektakël kërcimi, tashmë janë më të lumtur se kurrë.

Me rastin e ditëlindjes së të dashurit të saj, Vesa i dedikon një urim në Instagram.

“Jeta ime,shpresoj që ashtu siç tu plotësua dëshira që fiks në 24:00 të bej gol #Gjermania, të të plotësohen gjitha dëshirat e tjera që i ke me shumicë, sepse i meriton. Të du shumë”, shkruan këngëtarja.

Më Shumë

Vidhen dy laptopa në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit

Dy laptopa janë vjedhur në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit . “Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda shkollës dhe nga aty kanë...

Policia rrit sigurinë ndaj Totajt (VIDEO)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, është kanosur të martën mbrëma nga një qytetar. Sipas policisë, pronari i një shtëpie që për gati 10...

Lajmet e Fundit