-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Djali i Peles me mesazh prekës: Shko tek Zoti, babi im

Bota e futbollit në zi. Legjenda braziliane e futbollit, Pele ka vdekur sot.

Ai vdiq në moshën 82-vjeçare, shkruan Gazeta Express.

Pele konsiderohej si njëri prej futbollistëve më të mirë në histori të futbollit, ndërsa fitoi tri herë Kupën e Botës me Brazilin.

Ndërkohë ka reaguar edhe djali i Peles, Edinho.

“Shko tek Zoti, babi im”, shkroi ai në Instagram.

 

 

Më Shumë

Prizren: Arrestohet një person që ka ushtruar dhunë ndaj të miturës më të cilën bashkëjeton dhe kanë fëmijë

Është arrestuar nga Policia e Kosovës një person në Prizren i cili dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës së mitur kosovare. Sipas policisë...

Prizren: Digjet një shtëpi, lëndohen dy persona

Dy persona janë lënduar si pasojë e një zjarri që e ka përfshirë një shtëpi në Prizren. Viktimat janë të dërguar për trajtim në spital. Rasti...

Lajmet e Fundit