-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Vdes legjenda e futbollit Pele

Ka vdekur në moshën 82 vjeçare legjenda e futbollit brazilian Pele.

Lajmin e ka bërë të ditur menaxheri i tij.

Pele ishte i shtruar prej kohësh në spital dhe ndërroi jetë gjatë orës së fundit.

Më Shumë

Mbappe rrezikon sfidën ndaj Bayernit

Kylian Mbappe luajti vetëm njëzetë minutat pjesës së parë ndaj Montpellierit. Sulmuesi francez pësoi një lëndim dhe në Paris janë të shqetësuar, pasi më...

Mbi 200 persona dhurojnë gjak në Ratkoc të Rahovecit

Për të 15-in vit më radhë, banorët e fshatit Ratkoc të Rahovecit, u janë drejtuar Ambulancës së fshatit për të dhuruar gjak me moton...

Lajmet e Fundit