13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Donnaruma: Betohem që nuk e kuptova që kishte mbaruar

Gianluiggi Donnaruma ishte heroi i Italisë në finalen e Kampionatit Evropian.

11 mertërshi i pritur prej tij e dërgoi skuadrën e kaltër në majën e Evropës, megjithatë pati një moment që ka bërë kurioz shumë njerëz, mungesa e festimit nga ana e portierit menjëherë pasi neutralizoi goditjen e Saka, atë çast e ka sqaruar vetë protagonist.

“Betohem që nuk e kuptova që kishte mbaruar. Pashë nga gjyqtari nëse ishte gjithçka në rregull me penalltinë e pritur, e më pas mu lëshuan shokët e skuadrës dhe sërish nuk po kuptoja asgjë, derisa shpërtheu festa. Kur e humbi Jorginho mendova që nuk do fitonim më, por për fat ia dolëm”, ka deklaruar Donnaruma.

Më Shumë

Mustaine synon të shkruajë prapë me Hetfieldin

Vokalisti i bendit Megadeth, Dave Mustaine, ka sugjeruar që jo vetëm që do të donte të shkruante bashkë me James Hetfield e Metallica prapë,...

Producentja e Bondit kujton takimin me Amy Winehouse

Producentja e filmave “James Bond”, Barbara Broccoli, ka folur për takimin shumë pikëllues që kishte pasur me këngëtaren e ndjerë Amy Winehouse për ta...

Moti sot

Lajmet e Fundit