14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Dragash / Lëndohet një punëtor në vendin e punës

Një punëtor është lënduar përderisa ishte duke punuar në një vendpunishte.Pas lëndimeve të marra viktima ka pranuar trajtim mjekësor.

Rasti ka ndodhur në Dragash më 11 maj 2023 rreth orës 09:00.

Policia nuk ka dhënë informacione shtesë për shëndetin e punëtorit të lënduar.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

Dhunohet një vajzë në Suharekë: Arrestohet i dyshuari

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunimit në Suharekë. I dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje. Detaje të tjera nuk janë...

Kryeshefja e Postës së Kosovës vizitoi Odën e Ndërmarrësve të Zejtarëve në Prizren

Kryeshefja Ekzekutive e Postës së Kosovës,  Nora Rraci me bashkëpunëtorë të saj kanë vizituat  Odën e Ndërmarrësve  të Zejtarëve në Prizren. "Në këtë takim është...

Lajmet e Fundit