15.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Drejtësi për Elvis Pistën

ElvisPista14Edhe pak bëhen 40 ditë nga vrasja e politikanit dhe biznesmenit rahovecian, Elvis Pista, ndërsa nga hetimet për këtë vrasje asgjë e re.

Policia dhe Prokuroria ende nuk kanë ndonjë të dyshuar apo motiv për ngjarjen e ndodhur, pos se hetimet po vazhdojnë, raporton lajmi.net.

Megjithëkëtë, bashkëvendësit e Elvisit akoma nuk e kanë harruar atë. Sot në rrjetet sociale janë vërejtur shumë statuse me hashtag “#ElvisPista”, ku thuhet se me anë të këtij hashtagu ata “po nderojnë heroin e tyre, 40 ditë pas vdekjes së tij”.

Më Shumë

Goditet motoçiklisti në Prizren

Një motoçiklist është goditur nga një veturë në Prizren. Viktima ka pësuar lëndime trupore. Rr. Wesli Clark, Prizren 26.03.2023 – 14:44.Ka ndodhë një aksident trafiku me...

Aktakuza kundër Donald Trump – çfarë do të thotë kjo për ish-presidentin amerikan

Ish-presidenti i SHBA-së, Donald Trump po akuzohet për një krim në lidhje me një pagesë që i ka bërë yllit për filma të rritur,...

Lajmet e Fundit