11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Dua Lipa ngre temperaturat, duket seksi në fustan të zi (Foto)

Dua Lipa është këngëtare dhe kantautore kosovare me famë botërore. Ajo ka arritur të thyej rekorde të mëdha duke u shpërblyer me çmime të shumta.

Krahas melodive, ylli i popit njihet edhe për stilin e veçantë.

Ajo është shfaqur e veshur me pantallona të ndryshme në skenë, me fustane dhe madje edhe në klipet e saj ka treguar se është mbretëresha e modës.

Paraqitjet e saj janë frymëzim për fansat e cila numërosh miliona sosh.

Së fundmi në Instagram ka publikuar një sërë fotografish ku po duket madhështore me fustan dhe xhaketë ngjyrë të zezë.

Image

Dua Lipa

Më Shumë

Komisioni për Buxhet shqyrton gjendjen në TRUST dhe çështjen e guvernatorit

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere sot do të mbajë mbledhje.   Në këtë mbledhje do të ketë diskutim rreth Bordit Drejtues të Fondit të Kursimeve Pensionale...

Një muaj paraburgim të akuzuarit për dhunimin e një të miture

Gjykata Themelore në Prizren ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji ndaj një të dyshuari për dhunimin e një vajze të mitur në...

Lajmet e Fundit