-0.2 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Dua Lipa shfaqet nudo në rrjetet sociale (foto)

Dua Lipa është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, duke postuar fotografi dhe video kryesisht nga ngjarjet e saj muzikore.

Mirëpo së fundmi, këngëtarja kosovare me famë botërore ka befasuar fansat duke postuar në mesin e disa fotografive, një foto ku duket tërësisht nudo.

Image

Këngëtarja 27-vjeçare duket në foto sikur ka dalë nga vaska, ndërkohë që shikon jashtë dritares me kufjet në vesh. Në trupin e saj të zhveshur shihen edhe fluskat e shampos.

Dua ka zhvilluar këtë muaj një varg koncertesh nëpër disa shtete latine, përfshirë Brazilin dhe Argjentinën.

Më Shumë

Rita Ora falënderon Postën e Kosovës për nderimin me pullë postare

Rita Ora, është bërë pjesë e thesarit të pullave postare të Filatelisë së Postës së Kosovës. Pulla me imazhin e saj u lëshua në qarkullim...

Djali rrah prindërit në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren pasi ka shkaktuar dhunë fizike ndaj nënës dhe babait të tij. Policia njofton përmes raportit 24 orësh se viktimave...

Lajmet e Fundit