16.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Dy persona kanë vdekur për 24 orë nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se për 24 orë nga 467 testime, 175 persona kanë rezultuar me COVID-19.

Sipas njoftimit, dy persona kanë ndërruar jetë si pasojë e infektimit me COVID-19.

Tutje bëhet e ditur se aktualisht në Kosovë janë 2.184 raste pozitive me COVID-19, ndërsa të shëruar janë 105 persona.

Më Shumë

Arrestohet një person në Vërmicë

Një person është arrestuar në Pikën Kufitare të Vërmicës. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. PKK Vermicë 23.03.2023 – 18:50. Në bazë të...

Nën ndikimin e alkoolit, Olta Gixhari puth në buzë Deamishelin dhe e quan Luizin “gomar”

Të martën, aktores Olta Gixhari i është dhënë mundësia që të qëndrojë në suitë dhe të kërkojë një person për ta shoqëruar. Ajo zgjodhi Deamishelin,...

Lajmet e Fundit