19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

Dy persona të maskuar dyshohet se sulmuan fizikisht një burrë në Rahovec

Dy persona të panjohur dhe të maskuar dyshohet se kanë sulmuar fizikisht një burrë në Rahovec.

Ngjarja njoftohet të ketë ndodhur të enjten rreth orës 08:35.

Sipas policisë, viktima për shkak të lëndimeve ka pranuar tretman mjekësor.Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 

Më Shumë

Zbulohen rreth 500 bimë kanabisi në pronën e mërgimtarit në Rahovec

Në fshatin Celinë të Rahovecit  një mërgimtar ka gjetur plot bimë të kanabisit në pronën e tij, të cilët sipas informacioneve të para nuk...

Haliti e mohon së Vataj do të kalojë në AAK: Të palëkundur në rrugëtimin e përbashkët politik

Deputeti i PDK-së, Xhavit Haliti, ka mohuar mundësinë se ish-deputeti i kësaj partie, Ramë Vataj, do të kalojë në AAK. Në profilin e tij në...

Lajmet e Fundit