18.8 C
Prizren
E enjte, 25 Korrik, 2024

Dy të arrestuar në Prizren

Dy persona janë arrestuar në Prizren.

Arrestimi i parë ka ndodhur në pikën kufitare në Vërmicë, ndërsa i dyti në rrugën “Gongje Bojaxhiu” në Prizren.

Të arrestuarit janë dërguar në burg./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Nga gushti nis aplikimi i ri për shtesat, vlera vjetore e skemës 120 milionë

Ministri i Financave, Hekuran Murati në konferencën e sotme të përbashkët me kryeministrin Albin Kurti, tha se një familje që ka tre fëmijë, nga...

Kurti: Prodhuesit e Mamushës japin kontribut të madh në ekonominë e Kosovës

Një numër i madh të ftuarve të nivelit të lartë nga Kosova, Turqia si dhe Maqedonia e Veriut morën pjesë në Festivalin e 15-të...

Lajmet e Fundit