13.8 C
Prizren
E shtunë, 2 Mars, 2024

Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren

Dy persona janë arrestuar për ushtrim të prostitucionit në Prizren.

I arrestuari është shtetas i Kosovës, kurse e arrestuara shtetase e Shqipërisë.

“Janë arrestuar dy të dyshuar një mashkull kosovarë dhe një femër shtetase e Shqipërisë nën dyshimin se kanë kryer marrëdhënie seksuale në këmbim të parave. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit i cili ka rekomanduar që të dyshuarit të lirohen dhe rasti të dërgohet në procedurë të shpejtë në gjykatë”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Policia jep detaje rreth rastit të kanosjes së dy pjesëtarëve të KFOR-it në Prizren

Policia ka dhënë detaje rreth rastit së kanosjes së dy pjesëtarëve të KFOR-it në fshatin Lubiqevë të Prizrenit. Në raport bëhet e ditur se pas...

Madonna pështyn një fans në koncertin e fundit

Madonna edhe në moshën 65-vjeçare është ende një nga figurat më të njohura në muzikën ndërkombëtare. Këngëtarja amerikane, e cilësuar si ‘mbretëresha e popit’,...

Lajmet e Fundit