16.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

E çuditshme! Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi bashkë (Foto/Video)

Të gjithë i njohim për kundërshtarë politikë, madje kanë arritur deri aty sa të akuzojnë njëri-tjetrin për gjëra shumë të rënda, por Ali Ahmeti dhe Menduh Thaçi janë ulur bashkë në kafe pak minuta më parë.

Lideri i BDI-së dhe PDSH-së u ulën bashkë pas takimit të 4 liderëve politikë në Maqedoni.

Duan të tregojnë një shenjë uniteti në këto ditë të vështira për Maqedoninë? Ndoshta po, ndoshta jo…/albeu.com/

Më Shumë

Moti sot: Me diell dhe vranësira që do të fillojnë nga gjysma e ditës

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë në pjesën e parë të ditës së sotme do të ketë mot kryesisht me...

Moti sot: I vranët dhe me shi, temperaturat deri në 25 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se edhe sot pritet të ketë reshje shiu e shkarkime rrufesh. Sipas IHMK-së, në shumë zona të...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit