35.8 C
Prizren
E hënë, 15 Korrik, 2024

E dashuruar ‘kokë e këmbë’ Adelina Hasani publikon pamje intime me të dashurin në pushime

Adelina Hasani dhe i dashuri i saj besarti po shijojnë pushimet në ishujt e Maldives.

Sigurisht nuk mungojnë pozat e shumta nga atje duke treguar vendin e bukur dhe si po kaojnë.Por, moderatorja ka publikuar një kolazh fotosh ku njëra prej tyre mori më shumë vëmendje.

Ajo ka pozuar duke u puthur me të dashurin, ndërsa morën komente të shumta nga ndjekësit, përcjell infokosova.

Më Shumë

Informim për bizneset mbi Zonën Ekonomike në Prizren

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj mori pjesë sot në takimin publik për informimin e bizneseve rreth Zonës Ekonomike, organizuar nga Drejtoria e Urbanizmit dhe...

Ballkani nis sot aventurën e re në LK, sfidon UE Santa Coloma

Kampioni i Kosovës, FC Ballkani sot nis aventurën e re në Ligën e Kampionëve. Skuadra më e suksesshme kosovare në arenën ndërkombëtare do të përballet...

Lajmet e Fundit