6.8 C
Prizren
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Edi Rama e Hashim Thaçi, me ‘selfie’ në plazh!

Thaçi e Rama-selfie në plazhKryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka postuar një selfie në profilin e tij në rrjetin social Twitter, ku shihet me homologun e tij nga Kosova, Hashim Thaçi. Fotoja është bërë në plazh.

Rama ka shkruar se fotoja është bërë sot, ndërsa bashkë janë takuar për t’u marrë vesh në lidhje me prezantimin që do ta kenë në Berlin, më 28 gusht.

“Sot me @HashimThaciPM per tu dakordesuar per linjat e prezantimit ne Berlin. Te henen me km kroat,malazez e boshnjak”, ka shkruar Rama.

Më Shumë

Gjermania sot i dhuron automjete FSK-së

Sot në kazermën e FSK-së “Adem Jashari” do të mbahet ceremonia e pranim-dorëzimit të donacionit me automjete nga Republika Federale e Gjermanisë për Forcën...

Mbi 50 për qind të shqiptarëve të Shqipërisë nuk e kanë vizituar asnjëherë Kosovën

Në Barometrin e Euronews Albania, ku u bënë bashkë për herë të parë në një studim të përbashkët qytetarë në Shqipëri dhe në Kosovë,...

Lajmet e Fundit