19.8 C
Prizren
E diel, 16 Qershor, 2024

Edona Llalloshi: Njerëzit më kanë pëlqyer gjithmonë sepse nuk jam zhveshur

Këngëtarja e njohur shqiptare, Edona Llalloshi, ka qenë e ftuar këtë javë në programin “Show i Së Premtes”.

Ajo përballë moderatores, njëherësh koleges së saj, Adelina Ismaili – ka rrëfyer shumë të pathëna nga jeta e saj private dhe profesionale.

Mes të tjerash, interpretuesja e hitit “S’dua hiç” ka treguar se i ka qëndruar besnike stilit të saj në veshje dhe asnjëherë nuk është ekspozuar para publikut.

Edona Llalloshi dhe Adelina Ismaili (Foto: RTK)
Sipas saj, kjo ka qenë një ndër arsyet se pse njerëzit e kanë dashur më së shumti, dhe madje shpesh ia thonë këto komente kur e teakojnë këngëtaren gjetiu.

“Është shumë interesante që shpesh herë me Milotin qeshin, nëpër aeroporte përshembull më ndalin njerëzit dhe më thonë ‘A e din bre Edona se pse të duam më së shumti?’, dhe Miloti thotë ‘E di valla, vetëm sepse nuk zhvishet’”, ka thënë Edona.

Përgjatë emisionit, Llalloshi dhe Adelina shtjelluan shumë ngjarje dhe histori nga e kaluara e tyre, duke kutjuar kohën kur ishin bashkë në estradë dhe kushtet e këngëtarëve atëherë ishin shumë më ndryshe, por lidhja mes tyre ishte më e madhe.

Më Shumë

Cristante: Shqipëria është e vështirë për t’u përballur

Bryan Cristante këmbëngul se Italia “di se si të fitojë dhe dëshiron të përsërisë veten” në Euro 2024, ndërsa Roma “bëri përparim” kur Daniele...

Kurti i gëzuar që studio-bunkeri i radios “Kosova e Lirë” tani është nën përkujdesjen e shtetit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është shprehur i gëzuar që studio-bunkeri ku janë përhapur lajmet e radios “Kosova e Lirë”, tani është nën përkujdesjen...

Lajmet e Fundit