-3.2 C
Prizren
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Eli Fara: Fat të kesh miq të vërtetë

Eli Fara me shoqeKëngëtarja Eli Fara, nuk harron asnjëherë te përcjellë një mesazh në rrjetet sociale, e ndërsa më herët ka treguar miqësinë e ngushtë me kolegen Aurela Gaçe. Në Instagram, ajo ka postuar dy foto me miken e saj më të shtrenjtë.

“Kafe mëngjesi me miken time të përjetshme.. Tanci.. Valltare e ansamblit Skënderbeu.. Kujtime të pafundme, përjetime të të këqijave dhe të mirave që nuk mbarojnë… Fat të kesh miq të vërtetë..”, thotë Eli Fara.

Më Shumë

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se sot do të mbajë mot me vranësira te cilat vonë gjatë natës parashihen të sjellin...

Identifikohet i dyshuari për ngacmimin e 11-vjeçares në Prizren

Tri ditë më parë u raportua për një rast të ngacmimit në Prizren, ku viktimë ishte një vajzë e mitur. Personi i cili dyshohet se...

Lajmet e Fundit