3.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Fejohet Courteney Cox, Johnny McDaid 13 vjet më i ri

Courteney Cox-Johnny McDaidAktorja amerikane Courteney Cox, ka hedhur një hap tjetër pas ndarjes me David Arquette, me të cilin ka edhe një vajzë 10 vjeçare. 50-vjeçarja ka bërë me dije përmes Twiter-it se është fejuar dhe se i dashuri i saj është plot 13 vjet më i ri se ajo. Ajo ka çuar një hap përpara lidhjen e saj me muzikantin Johnny McDaid.

“Më propozoi”, ka shkruar aktorja në Twitter, duke publikuar një selfie të përbashkët me partnerin e saj, i cili po ashtu ka shkruar: “U fejova me të”.

McDaid është 37-vjeç, ndërsa miqtë e aktores thonë se ajo është shumë e lumtur me të.

Më Shumë

Abrashi i VV-së i reagon Cholletit dhe Escobarit: “Zajednica” nuk kalon!

Në një vështrim, këshilltari i Departamentit amerikan të Shtetit, Derek Chollet dhe i dërguari i posaçëm i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar kanë...

Pranvera e vështirë

Qazim Thaçi Katër  dekadat e  fundit Kosovën e kanë përcjellë me  ritme të ndryshme  dhe etapa zhvillimore me plotë krajata, dhembje e histori  të dhembshme,...

Lajmet e Fundit