-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Elita 5 publikon baladën “Më fal” (Video)

Elita5-mefal1Grupi legjendar “Elita 5” ka publikuar videospotin më të ri “Më fal”.

Rokerët nga Tetova kanë vazhduar zakonin e tyre duke i kënduar dashurisë, e në këtë spot ata shtjellojnë lidhjen e një ushtari me të dashurën e tij.

Elita5-mefalMuzikën e ka realizuar

“Wirusi”, anëtar i këtij grupi, derisa tekstin e ka shkruar Fatmir Muja.

Kënga “Më fal” do të jetë pjesë e albumit “Mohikani i fundit”.

Më Shumë

Rahoveci kompenson bujqit që pësuan nga vërshimet

Komuna e Rahovecit në bashkëpunim me Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural (MBPZhR) pritet t’i kompensojnë 243 bujq të cilët janë dëmtuar nga...

Nis gjysmëvjetori i dytë në arsimin parauniversitar

Pas pushimit dimëror që zgjati disa ditë, sot (e hënë) fillon mësimi në të gjitha nivelet e arsimit parauniversitar.   Kështu pati vendosur Ministria e Arsimit,...

Lajmet e Fundit