12.8 C
Prizren
E diel, 2 Tetor, 2022

Eqrem Kryeziu godet Isa Mustafën e Hashim Thaçin

Eqrem KryeziuIsh- kryetari i LDK-së në Prizren, Eqrem Kryeziu përmes një postimi në Facebook ka goditur Isa Mustafën e Hashim Thaçin.

Kryeziu pyet dy liderët se a kanë pasur edhe në kohën e terrorit serb mendime të njëjta, derisa njëri sipas tij ka qenë profesor e tjetri student.

Ky është shënimi i plotë i tij:

Pas protestës, i pashë bashkë në konferencë për shtyp Isa Mustafën e Hashim Thaçin me qëndrime të njëjta.

Në kohën e terrorit shtetëror serb njëri prej tyre ishte profesor, tjetri student.

Ajo që më mundon, si kurreshtje artistike, është: a kanë pasur edhe atëherë qëndrime të njëjta për atë terror shtetëror?

Më Shumë

Rahoveci përforcohet me Mandersonin

KB Rahoveci ka njoftuar se ka nënshkruar me amerikanin Isaiah Manderson. Manderson është i gjatë 208 cm dhe luan në pozitën 5. “Qendra Amerikane vjen te...

SBASHK i kundërpërgjigjët Kurtit: Nuk mbështetemi nga asnjë parti politike

Deklarimeve të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti për grevën në arsim, iu është kundërpërgjigjur SBASHK .   RTK, ka pyetur edhe përfaqësuesit e SBASHK-ut ne lidhje...

Vranët dhe me shi

Lajmet e Fundit