-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

E fejuara e Balotellit, një bombë e vërtetë!

balotelli_9909E përderisa futbolli në Brazil përfundoi më herët për 23 vjeçarin Mario Balotelli, dashuria e tij për Fanny Neguesha duket se nuk po shkon në të njëjtën rrugë, teksa ata të dytë u panë duke u argëtuar në plazhin e Majamit.

Fanny dukej mahnitëse në bikini, e që nuk linte shumë për të imagjinuar, por që ishte një bombë seksi.Mario Balotelli dhe e fejuara e tij, dukeshin shumë të dashuruar në njëri tjetrin.

Më Shumë

Drogë me vlerë gjysmë miliardë dollarë është kapur “duke notuar” në Oqeanin Paqësor – sasia ndër më të mëdhatë në historinë e Zelandës së...

Më shumë se 3 ton kokainë me vlerë rreth 453 milionë dollarë amerikanë janë kapur duke “notuar” në Oqeanin Paqësor si pjesë e një...

Prizren, arrestohet dhe lirohet në procedurë të rregullt i dyshuari për ngacmim seksual të një gruaje

Një rast i ngacmimit seksual është raportuar se ka ndodhur dje në Prizren. Policia e Kosovës ka arrestuar një person i cili dyshohet se ka...

Biseda me djalin

Puhi

Lajmet e Fundit