15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Fillojnë vizitat sistematike shëndetësore në shkollat fillore në Suharekë

Sot Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare “Rexhep Kuçi” në Suharekë në koordinim me Drejtorinë e Arsimit të komunës së Suharekës, në SHFMU “7 Marsi” ka filluar me vizitat sistematike shëndetësore.

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj, ka thënë se shëndeti është primar.

Më Shumë

Zgjedhjet në Turqi, Erdogan drejt fitores

Në Turqi është duke përfunduar numërimi i votave në balotazhin e zgjedhjeve presidenciale ku u ballafaquan presidenti i tanishëm, Recep Tayyip Erdogan dhe kandidati...

“Dardanët” në Prizren e presin Zvicrën dhe Danimarkën

Kombëtarja A e Kosovës prej 19 korrik e deri më 05 gusht do të zhvilloj katër ndeshje në kuadër të parakualifikimeve për FIBA EuroBasket...

Lajmet e Fundit