22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Format e mrekullueshme të Adelinës

9879Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, po bëhet gati të sjellë një këngë të re.

Ajo po përgatit edhe videoklipin e këngës, teksa me fansat e vet ka ndarë një foto gjatë xhirimeve.

Nga foto Adelina duket në një formë të shkëlqyer dhe si gjithmonë, shumë seksi.

Më Shumë

Temperaturat sot deri në 33°C, apelohet për kujdes ndaj rrezeve të diellit

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot mbi vendin tonë do të mbaj mot me diell dhe me vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do...

Komuna e Malishevës kërkon ndihmë për dezinsektimin e rriqrave

Niveli qendror tash e katër vite nuk ka ndërmarrë asnjë aktivitet në ndihmë Komunës së Malishevës për sa i përket dezinsektimit. Siç dihet, Komuna...

Lajmet e Fundit