13.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Genta Ismajli përsëri ndryshon stilin e flokëve

Ndryshimet në dukje tashmë janë bërë trend e të njëpasnjëshme për artistet shqiptare.

Një të tillë së fundmi e ka bërë edhe këngëtarja Genta Ismajli, e cila ka prezantuar stilin e radhës me flokë brune.

Nga bionde ajo sërish u rikthye në stilin e saj të vjetër.

Ndryshe, sa i përket karrierës muzikore, projekti i fundit nga Genta është bashkëpunimi me Feron “Level Up”.

Më Shumë

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Efi: Dasma e Luizit dhe Kiarës, e nxituar!

Efi Dhedhes, që gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP” u miqësua me Kiara Titon dhe Luiz Ejllin, tregon mëndimin e saj për...

Lajmet e Fundit