19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Georgia tregon pse konsiderohet një nga femrat më seksi

georgiaAjo është zgjedhur si një ndër femrat më seksi nga revista FHM.

Dhe, duke parë format e saj fantastike, është e kuptueshme arsyeja.

Modelja greko-ilrandeze Georgia Salpa ka treguar përse konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë, teksa është shfaqur në një set të fundit fotosh.

28-vjeçarja duket thjesht e mrekullueshme.

Më Shumë

Ligji i ri i trafikut: Për një muaj policia shqiptoi mbi 36 mijë gjoba

Policia ka bërë të ditur pwr dënimet që janë dhënë më së shpeshti për shkelësit e rregullave në trafik. 27 mijë e tre gjoba janë...

Pas 24 viteve martesë, çifti nga Prizreni bëhen prindër të binjakëve

Pas 24 viteve martesë, një çift nga Prizreni janë bërë prindër për herë të parë. Ata kanë binjakë. Gjinekologu që përcolli lindjen e binjakëve, foli për...

Lajmet e Fundit