22.8 C
Prizren
E martë, 16 Korrik, 2024

Gjendet pa shenja jete një person në Rahovec

Në Rahovec gjatë ditës së djeshme është raportuar në polici se është gjetur pa shenja jete një person i gjinisë mashkullore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe ekipi mjekësor, i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Më Shumë

NATO e shqetësuar: Situata e sigurisë në Kosovë ka mundësi për përkeqësim

NATO-ja dhe forca e saj paqeruajtëse në Kosovë, e njohur me shkurtesën KFOR, janë “shumë të shqetësuar për situatën e sigurisë dhe mundësitë e...

Atentat ndaj Donald Trump

Kandidati për president i SHBA-së Donald Trump ishte duke mbajtur një fjalim para popullit amerikan në Pensilvania ku papritur u dëgjuan të shtëna me...

Lajmet e Fundit