3.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Gjiganti evropian interesohet për Guardiolën

Manchester City po kalon një moment të vështirë pas akuzave të shumta nga Premier Liga, për thyerjen e “fair-play financiar”.

Për këtë arsye, trajneri i “qytetarëve”, Pep Guardiola, është shprehur se do të largohet nga ata nëse këto akuza dalin të vërteta. Menjëherë në sulm është hedhur PSG-ja, që kërkon të përfitojë nga rasti për të bindur spanjollin.

Trajneri francez, Krisrtofe Galtie është nën presion nga ana e drejtuesve dhe ndoshta mund të largohet për t’i lënë vend Guardiolës.

Më Shumë

Anthony Joshua synon të bëhet kampion sërish së shpejti dhe të pensionohet

Anthony Joshua synon të bëhet kampion i botës në kategorinë e rëndë të boksit sërish brenda 16 muajve të ardhshëm, por së pari i...

24 vjet nga masakra e familjes Berisha në Suharekë

24 vjet më parë, forcat serbe, fillimisht kishin shtënë me armë zjarri në drejtim të rreth 50 anëtarëve të familjes Berisha në Suharekë e...

Drejtqëndrimi yt

Lajmet e Fundit