0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Gjinekologia: Edi Rama dhe Linda nuk presin binjakë

Edi Rama dhe LindaKryeministri i Shqipërisë Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda në muajin korrik do të bëhen prindër.

Gjininë e fëmijës nuk kanë dashur ta dinë as vetë Edi dhe Linda.

Gjinekologia Rubena Moisiu, mjekja që kujdeset për shtatzëninë e Lindës, ka treguar për gazetën “Tema” se çifti pret vetëm një bebe.

Ajo nuk ka dashur të publikoj informacione të tjera, derisa në fotografitë e mëposhtme mund të shihni Lindën, e cila duket se po e shijon shtatzëninë.

Më Shumë

Befasia e këndshme, pjesëtari ukrainas i rojeve kufitare viziton familjen – nuk mungojnë lotët e gëzimit

Që nga fillimi i luftës në Ukrainë, shumica e burrave dhe grave që iu përgjigjën ftesës për ta mbrojtur vendin, nuk kanë patur rastin...

Skënderbeu i tragjedisë së Haxhiademit: Një tjetër pavdekësi, por e plagosur

Nga: Visar Zhiti Dua të marr ndër duar tragjedinë “Skënderbeu” të Etëhem Haxhiademit, ta shfletoj sërish e sërish, sidomos sot … Vit Skënderbejan, 555 vjet pavdekësi...

Lajmet e Fundit