3.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Gjykata Themelore në Prizren sot mban 40 seanca gjyqësore

Gjykata-qekiqiNë Gjykatën Themelore në Prizren, sot do të mbahen 40 seanca gjyqësore.

Zëdhënësja Afërdita Kicaj tha se vetëm Departamenti i Përgjithshëm do t’i procedojë 32 seanca gjyqësore.

“Departamenti për Krime të Rënda do t’i mbaj 4 seanca dhe Departamenti për të Mitur do t’i mbaj 4 seanca gjyqësore”./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Almeda Abazi shtrihet në spital

Almeda Abazi duket se është në gjendje jo të mirë shëndetësore. Përmes një instastory ajo është shfaqur e shtrirë në spital. E bukura shqiptare zbuloj se...

Përleshje mes nxënësve në një shkollë fillore në Prizren, 15-vjeçari ther me thikë shokun e klasës

Rrahjet e përleshjet mes nxënësve në shkollat fillore e të mesme janë shumë të shpeshta. Drejtoritë shpesh detyrohen të kërkojnë ndihmën e Policisë për...

Lajmet e Fundit