15.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Goditet me veturë një çiklist në Prizren

Një veturë ka goditur një çiklist në Prizren.

Çiklisti ka pësuar lëndime të lehta trupore.

“Si pasojë e aksidentit, lëndime trupore ka pësuar çiklisti mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti pas pranimit të tretmanit mjekësor është liruar”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Stresi ironizon me ish-banorët e BBVK

Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova.Reperi së fundmi performoi në një klub nate në Tiranë ku...

Del videoja, momenti kur ish-nxënësja hyn me automatik në shkollë dhe vret 6 persona në SHBA

Tre të rritur e tre fëmijë të moshave 8-9 vjeç u vranë gjatë të shtënave me armë në një shkollë private të krishterë në...

Lajmet e Fundit