0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Greqi, gjendet i vrarë bariu nga Librazhdi

Vetevrasje-alltiNjë 55-vjeçar shqiptar i cili punonte si bari është gjetur mbrëmë i vrarë në Kozanë të Greqisë. Sipas policisë greke Hamit Balla nga Librazhdi rezultonte i zhdukur që prej datës 2 qershor.

Trupi i pajetë i bariut 55-vjeçar u gjet mbrëmjen e djeshme, ndërkohë që natën që u zhduk viktima kishte marrë rrogën prej 600 eurosh. Dyshohet se ai është vrarë nga dy shqiptarë, të cilët gjithashtu punojnë si barinj në të njëjtën zonë.

Më Shumë

Lepuri me doreza

Hajdar Mallaku (Tregim për fëmijë) Ishte një dimër me shumë borë. Dhjetor ishte dhe bënte acar i madh sa nuk mbahej mend. Po ta prekje rezen...

Ngacmohet seksualisht një 28 vjeçare në Prizren

Një 28 vjeçare është ngacmuar seksualisht në Prizren. Ajo ka kërkuar ndihmë nga policia. Prokuroria ka filluat hetimet.    

Lajmet e Fundit