1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Hajnat vjedhin stoli ari në një shtëpi në Prizren

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në Prizren.

Sic raporton policia, viktima ka njoftuar se persona të panjohur kanë hapur me forcë derën e shtëpisë së tij ku kanë depërtuar në dhoma dhe kanë vjedhur stoli ari.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore”, njofton Policia e Kosovës ./PrizrenPress.com/

Marketing 

????? ??? produktet nga oferta TIK TAK i gjeni me çmimet më të mira Nxitoni, oferta vlen vetëm me datë 09.01
#zbritje #oferte #supercmime #superoferta #tiktak

Sponsorizuar

Mund të jetë një imazh i ushqime dhe teksti

Më Shumë

Malisheva prezanton dy futbollistë të rinj

Duke e shfrytëzuar afatin kalimtar të janarit Malisheva ka afruar edhe dy futbollistë të tjerë. Për afrimet ka njoftuar vetë klubi nga qyteti me...

Përvjetori i lindjes së Ismail Kadares

Më 28 janar të vitit 1936, 87 vjet më parë është lindur poeti dhe shkrimtari i shquar shqiptar, Ismail Kadare. Ai është lindur në...

Lajmet e Fundit