12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Hoxhë Mazllami e vë në shitje Mercedesin

Hoxha i cili bëri bujë me një veturë që iu bë dhuratë, Mazllam Mazllami, veturën e vjetër e ka vënë në shitje.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hoxhë Mazllami, i cili postoi disa fotografi të veturës duke shkruar mbi to “ne shitje”.

Kujtojmë se para disa ditësh, në media bëri bujë dhurata që iu bë Hoxhë Mazllamit, e cila ishte një veturë e tipit Mercedes.

Më Shumë

Totaj paralajmëron projekt të madh për furnizim me ujë të Prizrenit

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka paralajmëruar një projekt të madh për furnizim me ujë të qytetit. Ai tha se gjatë kohës që...

Parashikimi i moti për sot në Kosovë: Parashihen reshje dhe ulje e temperaturave

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon që sot mbi vendin tonë të mbajë mot i vranët. Sipas IHMK-së, parashikohet ulje e lehtë e temperaturave. Gjatë ditës mund...

Lajmet e Fundit