-6.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Humb jetën në aksident komunikacioni, gazetarja Enkelejda Skënderasi

Enkelejda SkënderasiGazetarja e News 24, Enkelejda Skënderasi, e cila mbulonte rrethin e Korçës, ka humbur jetën gjatë një aksidenti.

Ajo është aksidentuar në fshatin Panarit, ndërsa ishte në krye të detyrës, raporton GazetaTema.

Bashkë me Skënderasin kanë qenë edhe tre operatorë, që kanë marrë dëmtime të lehta.

Mësohet se gazetarja ka marrë goditje në kokë dhe për këtë arsye nuk ka mundur dot të mbijetojë.

Më Shumë

Manchester United ‘përgatit’ mega-ofertën për Osimhen

Manchester United do të duhet të paguajë të paktën 90 milionë paund nëse dëshiron të nënshkruajë me sulmuesin e Napoli-t, Victor Osimhen, sipas raportimeve. United...

Milan, Ibrahimovic lihet jashtë listës së UEFA-s

Trajneri i Milan-it, Stefano Pioli ka publikuar emrat e përzgjedhur për rikthimin e kuqezinjëve në Champions League. Zlatan Ibrahimovic mbetet jashtë asaj liste të Milan-it....

Biseda me djalin

Lajmet e Fundit