0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Vuldane Zeneli tregon linjat e saj perfekte

Vuldane ZeneliModelja Vildane Zeneli ka rënë vazhdimisht në sy me linjat e saj perfekte.

Veçmas është komentuar gjoksi i saj.

 

Por, kësaj radhe ajo ka potencuar një aset tjetër të saj të pasmet.

 

Dhe nuk ka zhgënjyer askënd.

Më Shumë

Prizren, 6 aktakuza kundër 11 personave, për vepra të ndryshme penale

Prokurori i Shtetit njofton opinionin publik se nga prokuroritë Themelore janë ngritur gjashtëdhjetedy (62) aktakuza kundër shtatëdhjetedy (72) personave, për vepra të ndryshme penale. Ndërsa,...

Mot i vranët sot në Kosovë

Sot në Kosovë pritet të mbajë mot i vranët. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës, temperaturat minimale pritet të sillen ndërmjet 0 dhe 3 gradë Celsius,...

Lajmet e Fundit