24.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

I vidhet vetura një burrit në Prizren

Vetura e një burrit në Prizren, është vjedhur dy ditë më parë.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se iu është vjedhur automjeti i tij me targa vendore. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e policisë,

Më Shumë

Kërcet dajaku në një familje në Prizren: Tre veta kundër një – dy gra përfundojnë në spital

Telashet familjare shpesh herë kalojnë muret e shtëpive, për shkak të eskalimit të situatës ku nevojitet edhe ndërhyrja e Policisë. Një rast i tillë...

Dy të vdekur e 783 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit

Dy raste të vdekjes dhe 783 raste të reja me Covid janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Këto raste janë konfirmuar pas...

Lajmet e Fundit