6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Ishte vetëm një incident

Laura PausiniLaura Pausini ka shpjeguar videon, në të cilën, gjatë një koncerti në Peru, ajo shihet duke ekspozuar pjesët intime.

“Para së gjithash, ju informoj se nuk isha nudo, siç kam lexuar pothuajse kudo.”

“Ishte një incident, për të cilin ndihem shumë e turpëruar, sepse kurrë nuk jam ndodhur në një situatë të tillë.”

“Fustani që kisha veshur papritur u gris, duke theksuar të çarën e fustanit. Sërish theksoj se nuk kam qenë nudo.”

Më Shumë

Komisioni për Buxhet shqyrton gjendjen në TRUST dhe çështjen e guvernatorit

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere sot do të mbajë mbledhje.   Në këtë mbledhje do të ketë diskutim rreth Bordit Drejtues të Fondit të Kursimeve Pensionale...

Dëmtohet Haaland, largohet nga grumbullimi me Norvegjinë

Sulmuesi më në formë në botë, Erling Haaland, ka pësuar një dëmtim gjatë grumbullimit me kombëtaren e Norvegjisë. Sipas asaj që shkruan “Goal.com” norvegjezi është larguar nga...

Lajmet e Fundit