19.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Jacobson vizitë në KQZ

Jacobson-ambasadore amerikaneAmbasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Tracey Jacobson do të vizitojë sot Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për të parë nga afër organizimet që po bëhen për zgjedhjet e 8 qeshorit.

Jacobson, duke folur për zgjedhjet më herët ka deklaruar se ato duhet të jenë të lira dhe të drejta, si dhe t’i përmbushin standardet demokratike evropiane për organizimin e zgjedhjeve.

Më Shumë

Banorët e pyesin për burrin, Françeksa jep përgjigjen që i shkrin së qeshuri

Banorët e Big Brother VIP kanë shpërthyer në të qeshura mbrëmjen e djeshme, shkak është bërë një batutë e Françeskës. E pyetur nga Romeo se...

Ish- kandidati për kryetar të Suharekës nga PDK-ja aderon te Nisma

Kryetari i Nisma Socialdemokrate, Fatmir Limaj, ka prezantuar aderimin më të ri në parti, doktor Murtez Zekolli. Në një konferencë për media të mërkurën, Limaj...

Lajmet e Fundit