25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Kaltrina pret të lindë djalë

kaltrina_selimiiKëngëtarja shumë e dashur për publikun e cila është në pritje të fëmijës së saj të parë e ka marr vesh gjininë e fëmijës që do ta ketë. Bëhet fjalë për këngëtaren, Kaltrina Selimi, e cila gjatë një prononcimi në një emision televiziv ka treguar se fëmija i saj i parë do të jetë djalë edhe pse ajo tani është në muajin e pestë të shtatzënisë.

Edhe pse shtatzëne asaj nuk i pengon aspak të merret me projektet e saj. Ajo dje ka lansuar videoklipin e saj të ri të titulluar ‘Të dua’, një projekt ndryshe nga ajo që jemi mësuar të dëgjojmë nga ajo. Ndryshe, këngëtarja ka thënë që këtë verë nuk do të jetë e angazhuar në asnjë koncert, por që do të pushojë dhe do ta presë lindjen e djalit që pritet të ndodhë në muajin tetor.

Më Shumë

Zyrtare: Thiago Motta, trajneri i ri i Juventusit

Juventusi ka emëruar zyrtarisht Thiago Mottan si trajnerin e tyre të ri, pas sukeseve që italo-brazilini kishte me Bolognan, duke i dërguar në Ligën...

Arrestohet një person në Prizren, dyshohet për posedim të marihuanës

Është arrestuar një person në Prizren, pasi që gjatë kontrollit në trup i janë gjetur dhe konfiskuar si prova materiale: shtatë (7) foli paketim...

Lajmet e Fundit