1.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

Kaos bëjn gati ‘sheqer’-in e verës

Kaos-SheqerHip hop grupi Kaos, ka konfirmuar se në ditët në vijim do të publikohet kënga e tyre e re, e titulluar “#Sheqer”.

“#Sheqer” titullohet kënga e re e Kaos, e cila vjen pas një pushimi të grupit nga aktivitetet muzikore, duke parë angazhimet dhe koncertet e shumta në gjithë Evropën.

Por, ata në heshtje kanë punuar në projektin e ri, i cili sipas informacioneve të Telegrafit ka mundësi të jetë hiti i kësaj vere.

Krijuesit e hiteve si “I Like that” dhe “Lule Lule” do të vijnë me një këngë me klip, të realizuar në video nga EMF.

Muzikën e ka punuar Flori Mumajesi, teksa tekstin e kanë shkruar vet Vigani dhe Lumi, bashkë me Florin.

Më Shumë

Apeli ia kthen në gjobë dënimin me burgim inspektorit të ndërtimit nga Prizreni

Inspektorit të ndërtimit nga Prizreni, Nexhemdin Musliut dënimi me burg i është zëvëndësuar në dënim me gjobë nga Gjykata e Apelit. “Ndryshohet aktgjykimi i Gjykatës...

Escobar: Zbatimi i Marrëveshjes drejt normalizimit duhet të nisë menjëherë

I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha se Kosova dhe Serbia duhet të nisin menjëherë të zbatojnë...

Lajmet e Fundit