13.8 C
Prizren
E premte, 9 Qershor, 2023

Kapet me marihuanë – arrestohet një person në Prizren

Një person është arrestuar në Prizren pasi të njëjtit i është gjetur substanca narkotike, shkruan PrizrenPress.

Policia ka njoftuar se gjatë kontrollit të dyshuarit i është gjetur një sasi me substancë narkotike marihuanë me peshë 0.18 gram.

“Lagja Ortakoll, Prizren 19.04.2020 – 16:20. Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi tek i njëjti gjatë kontrollit është gjetur një sasi me substancë narkotike Marihuanë me peshë 0.18 gram”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Sipas Policisë, me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Berisha: S`durohet deri në pafundësi Serbia, një ditë do t`i vije fundi durimit

Sekretari i Nismës, Zafir Berisha, ka bërë me dije se Kosova një ditë do të jetë e detyruar për një operacion të madh policor...

Vuçiq: Ka presione të mëdha rreth Kosovës

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ka deklaruar se Serbia gjendet në një situatë të vështirë gjeopolitike dhe se ka presione të mëdha rreth Kosovës. Këto...

Lajmet e Fundit