22.8 C
Prizren
E hënë, 29 Maj, 2023

Kapet me tri qese marihuanë, një i arrestuar në Prizren

Një person është arrestuar të mërkurën në Prizren, pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti janë gjetur dhe konfiskuar tri qese me substancë të dyshuar narkotike e llojit marihuanë, me peshë prej 3 gram dhe dy pako me rrizlla, raporton PrizrenPress.

Me vendim te prokurorit i dyshuari lirohet ne procedure te rregullt.

Më Shumë

Nisin bisedimet për transferimin e Neymarit në ‘Old Trafford’

Manchester Unitedi i ka nisur bisedimet me Neymarin për mundësinë e transferimit të tij në “Old Trafford”. Klubi aktual i brazilianit, Paris Saint-Germain, po shikon...

Nis punën rektori i ri i Universitetit të Prizrenit “Ukshin Hoti”

Ka nisur detyrën e të parit të Universitetit të Prizrenit Prof. asoc. dr. Mentor Alishani. Me të marr detyrën, Rektori Alishani nisi takimet fillimisht...

Lajmet e Fundit