18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Katër persona sulmojnë një burrë dhe një grua në Atmaxhë të Prizrenit

Dy persona janë arrestuar në fshatin Atmaxhë të Prizrenit, pasi pas një mosmarrëveshje me viktimën mashkull kosovar i cili ka qenë me automjet i shoqëruar me bashkëshorten e tij, janë konfrontuar fizikisht dhe të dyshuarve në ndihmë i janë bashkëngjitur edhe dy të dyshuar meshkuj familjarë të tyre.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Ndihmë mjekësore iu është ofruar viktimës, gruas së tij, si dhe njërit prej të dyshuarve.

Pas intervistimit dy prej të dyshuarve janë dërguar në mbajtje, ndërsa dy te dyshuarit tjerë janë liruar.

Rasti ndodhi mesditën e së shtunës, njoftoi policia në raportin 24-orësh.

======================================================
Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.

Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!
#quality #contrucion #design #park
www.renelualtahiri.com
+383 44 128 112

Përshkrimi i fotografisë nuk është i disponueshëm.

Më Shumë

Qethja e deleve në familjen e dëshmorit të UÇK-së, Pal Paluca (Foto)

Zyrtarët e Drejtorisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural nw Prizren  kanë asistuar në qethjen e deleve në familjen e dëshmorit të UÇK-së, Pal...

Parashikohet rënie e temperaturave në javën e ardhshme

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se për javën e ardhshme parashihen ulje e temperaturave të vlerave ekstreme dhe reshje të shiut. E hëna...

Lajmet e Fundit