25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Kelly Brook tregon linjat e bëshme

kellybrook12Ka ngritur një karrierë të suksesshme në modë, aktrim dhe prezantim duke u futur në listën e femrave të kërkuara në fushata marketingu, sidomos të linjave të brendshme.

Dhe Kelly Brook nuk është nga ato që “skuqet” kur vjen puna për të pozuar me rroba intime. 34-vjeçarja së fundmi është angazhuar në disa shkrepje për kompaninë e prodhimit të rrobave të brendshme“Neë Look”.

Për të shuar kureshtjen e fansave të paduruar, Kelly postoi në rrjetet sociale disa shkrepje personale, duke treguar linjat dhe arsyen se përse është ndër femrat më të dëshirueshme në fushën e modës.

Më Shumë

139 vite më parë Statuja e Lirisë mbërrin në portin e NewYork-ut

Sot 139 vite më parë, simboli i lirisë i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka mbërritur në portin e New York-ut. Statuja e Lirisë është...

Arrestohen tre persona në Malishevë për posedim të armëve: Konfiskohet një pistoletë me 6 fishekë

Dje, në Malishevë janë arrestuar tre të dyshuar për përfshirje në veprime kriminale. Gjatë aksionit policor është konfiskuar një pistoletë me 6 fishekë të kalibrit...

Lajmet e Fundit