5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Kërcënohen dy rojtarë të pyllit në Korishë të Prizrenit

Policia ka njoftuar se dy rojtarë të pyllit janë kërcënuar në Korishë të Prizrenit.

“Pas intervistimit, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, njofton Policia e Kosovës.

Më Shumë

Vidhen dy laptopa në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit

Dy laptopa janë vjedhur në shkollën e fshatit Lubizhdë të Prizrenit . “Persona të panjohur kanë depërtuar me forcë brenda shkollës dhe nga aty kanë...

Malisheva prezanton dy futbollistë të rinj

Duke e shfrytëzuar afatin kalimtar të janarit Malisheva ka afruar edhe dy futbollistë të tjerë. Për afrimet ka njoftuar vetë klubi nga qyteti me...

Lajmet e Fundit