27.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Vetaksident në Gjonaj të Hasit

Një veturë ka përfunduar jashtë rrugës në fshatin Gjonaj të Hasit.

Vetakasidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit.

“I dyshuari duke drejtuar automjetin e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rrugë në një shkëmb. Përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar (pasagjer) i cili është dërguar në Spitalin rajonal Prizren për trajtim të nevojshëm mjekësor. Rasti vazhdon të hetohet”, njofton Policia e Kosovës .

Më Shumë

Latifi krenohet me punimet e kryera në Rahovec, kritikohet nga Durguti (FOTO)

Kandidati për deputet nga radhët e LDK-së në Rahovec, Enis Durguti, ka kritikuar lavdërimin e kryetarit të kësaj komune, Smajl Latifi, lidhur me një...

Kurti: Me Turqinë jemi shtete aleate, shkëmbimet kalojnë 1 miliard euro

Kryeministri Albin Kurti, mori pjesë në ngjarjen e organizuar nga ambasada turke në Kosovë, me rastin e “Ditës së Demokracisë dhe Unitetit Kombëtar” të...

Lajmet e Fundit